Korekta Paznokci Krogulicznych - Szkoła Stylizacji Paznokci - APF Szkolenia - Angelika Pulit Fortuna - Szkolenia

Korekta Paznokci Krogulczych

 Paznokcie krogulcze – rosnące do dołu, 90% klientek ma taką tendencję. Najczęściej zdarza się to na paznokciach wskazujących, ale bywa też tak, że w dół lecą  wszystkie paznokcie. Wiele stylistek nie zwraca na to uwagi i wypuszcza swoje klientki właśnie z takimi paznokciami które wyglądają – TRAGICZNIE ! Każda kobieta marzy o pięknych i idealnych paznokciach. Po tym szkoleniu bez problemu poradzisz sobie z korektą takich paznokci i podniesiesz je do góry ! Klientki będą zadowolone a taka stylizacja może być dla Ciebie też bardziej dochodowa ! Wchodzisz w to?

Tempo pracy – jesteś stylistką paznokci, codziennie pracujesz z klientkami, a twój czas pracy mimo szkoleń i chęci dalej nie zachwyca? A czy masz świadomość ile czasu zajmuje Ci poszczególny etap stylizacji? Czy wiesz który etap najbardziej zabiera Ci cenny czas ?
Jeśli ograniczymy czas pracy do minimum – będziesz miała więcej czasu prywatnego lub przyjmiesz więcej klientek w ciągu dnia – a co za tym idzie? Zarobisz więcej ! Myślę, że już Cię przekonałam ! Dodatkowo mam dla Ciebie karty TEMPO PRACY, z którymi będziesz mogła ćwiczyć po szkoleniu – ograniczymy twój czas do minimum – nie rezygnując z precyzji i idealnych stylizacji !

Szkoła Stylizacji Paznokci - APF Szkolenia - Angelika Pulit Fortuna - Szkolenia

Angelika Pulit-Fortuna

INSTRUKTOR

6-7 Godzin

6-7 Godzin Szkolenia

Certyfikat

Certyfikat Ukończenia Szkolenia

1200 zł

zadatek: 200 zł

Manicure Hybrydowy - Szkoła Stylizacji Paznokci - APF Szkolenia - Angelika Pulit Fortuna - Szkolenia

Program Szkolenia

 • korekta paznokci krok po kroku
 • frezy do korekty paznokci
 • jak podkładać formę pod paznokieć krogulczy
 • podnoszenie paznokcia krogulczego od spodu
 • praca roznymi żelami – porównanie efektu
 • schemat rozkładania żelu na paznokieć krogulczy
 • szybka praca z formami
 • technika piłowania, schematy piłowania w zależności od budowanego kształtu
 • technika idealnego nałożenia koloru aż po same skórki, z zachowaniem idealnej linii
  światła
 • praca nad popełnianymi błędami
 • karta pracy – tempo pracy
Szkoła Stylizacji Paznokci - APF Szkolenia - Angelika Pulit Fortuna - Szkolenia

Jak zapisać się na szkolenie ?

1.Pierwszym krokiem aby zarezerwować miejsce na szkoleniu jest kontakt ze mną lub moją asystenką pod podanym numerem telefonu lub na naszych social mediach. 

2.Kiedy potwierdzę wolne miejsce i zapisze Cię na szkolenie w celu potwierdzenia i gwarancji miejsca wymagana jest wpłata zadatku, możesz opłacić go przez stronę internetową.  Wszelkie informacje podam Ci przy zapisie i wyślę Ci dokładną instrukcję. 

3.Na szkolenia z dofinansowań możesz zapisać się bezpośrednio przez BUR jeśli robisz to pierwszy raz i masz pytania – zadzwoń a wszystko Ci wytłumaczę